Sonos Controller for Android

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Firma Sonos, Inc
Sonos Controller for, evinizin her köşesinde kablosuz sistem ile müzik çalmanızı sağlar.

Sonos mobil uygulaması güzel, sürükleyici ses ile istediğiniz kadar oda doldurur. Kablosuz ev ses sisteminize WiFi üzerinden müziği ulaştırarak her odada kablosuz ses sisteminizi çalıştırabilirsiniz. Mobil cihazınız sizlere bu özellikten faydalanma ikanı tanır. Herhangi bir şarkıyı, podcast'i, sesli kitabı veya radyo kanalını açacak, TV'nizi ve film deneyiminizi geliştirerek daha donanımlı bir mobil cihaz elde edeceksiniz.

Müziği tüm evin etrafında taşıyın. Herhangi bir odada veya her yerde neyin oynandığını seçin ve müziği tüm evinizin etrafında kolayca taşıyabilirsiniz. Her şey senkronize kalır. Her şeyi bir uygulama ile halledebilirsiniz. 30'dan fazla müzik servisine erişim sağlayarak evinizin her yanınızda istediğiniz parçayı seslendirebilirsiniz.

İsteğe bağlı İnternet radyosu, podcast, sesli kitap ve daha fazlası uygulama içerisinde sizlere sunuluyor. Hepsini bir kerede arayın ve favorilerinizi Sonos'a kaydedin. Daha sonra kolaylıkla listenize ulaşabilir ve dilediğinizi çalarak WiFi sistemi üzerinden tüm odalarda müzik çalabilirsiniz. Bu sistem sayesinde kablo karmaşıklığını ortadan kaldırmış olacaksınız. Sizde bu hizmetten uygulamayı Android  cihazınıza indirerek faydalanabilirsiniz. 

Sonos Controller for Android indir